Kontakt: 0948 979 979

40.000 produktov ihneď k odoslaniu

Prepravné

Doprava a platba
Doprava
Spôsob dopravy, vyzdvihnutia, si volí kupujúci pri objednaní tovaru vo formulári objednávky. Kupujúci má na výber z nasledovných možností:

a) osobný odber v Žiline
b) doprava prostredníctvom kuriérskej spoločnosti

a) Osobný odber v Žiline
Objednaný tovar, ktorý je skladom si môže kupujúci vyzdvihnúť po potvrdení objednávky predávajúcim na pobočke Hacom.sk, Bytčianska 385/56, Žilina -Považský Chlmec. Objednaný tovar, ktorý nie je skladom a tovar na objednávku si môže kupujúci vyzdvihnúť na základe dohody s predávajúcim. Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar v dohodnutom termíne na adrese uvedenej v objednávke.

b) Doprava prostredníctvom kuriérskej spoločnosti:
Miesto dodania je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Kupujúci sa zaväzuje prevziať tovar a podpísať Protokol o doručení a odovzdaní tovaru v dohodnutom termíne na adrese uvedenej v objednávke. Splnenie dodávky sa považuje okamihom dodania tovaru na miesto uvedené v objednávke a jeho fyzickým prevzatím kupujúcim alebo v prípade jeho neprítomnosti ním splnomocnenou osobou. Splnomocnená osoba je povinná preukázať predávajúcemu doklady potvrdzujúce splnomocnenie kupujúcim. V prípade odmietnutia prevzatia tovaru kuriérska spoločnosť vyznačí odmietnutie v protokole o doručení a odovzdaní tovaru. V prípade nutnosti opakovaného zaslania objednaného tovaru z dôvodu neprítomnosti kupujúceho na mieste určenom ako miesto dodania v objednávke, všetky vzniknuté náklady hradí kupujúci.

Tovar skladom:
ak nebola dodacia lehota dohodnutá inak, objednávka vystavená v pracovných dňoch do 16:00 bude vybavená do 24 hodín, objednávka vystavená v pracovných dňoch po 16:00 bude spracovávaná a vybavená v nasledujúci pracovný deň v prípade platby na predfaktúru sa táto lehota počíta odo dňa prijatia celkovej platby na účte predávajúceho

Tovar, ktorý nie je skladom:
ak nebola dodacia lehota dohodnutá inak, objednaný tovar, ktorý nie je skladom bude kupujúcemu doručený do 10 pracovných dní odo dňa obdržania záväznej objednávky od kupujúceho v prípade platby na predfaktúru sa táto lehota počíta odo dňa prijatia celkovej platby na účte predávajúceho

Lehoty na doručenie:
Kuriérska spoločnosť: do 48 hodín v pracovné dni

Platba
Spôsob platby si volí kupujúci pri objednaní tovaru vo formulári objednávky. Kupujúci má na výber z nasledovných spôsobov platby:
- osobný odber v Žiline (v hotovosti)
- dobierka (v hotovosti)
- prevodný príkaz (predfaktúra)

Osobný odber v Žiline (v hotovosti)
Platbu uskutoční kupujúci v hotovosti pri prevzatí tovaru u zákazníka.

Dobierka (v hotovosti)
Platbu uskutoční kupujúci v hotovosti (priamo kuriérovi) pri dodaní tovaru. Spolu s objednaným tovarom bude kupujúcemu doručený aj originál faktúry.

Prevodný príkaz (predfaktúra)
Platba sa uskutočňuje vopred na základe zaslanej predfaktúry, ktorú predávajúci vystaví kupujúcemu po záväznom potvrdení objednávky.

a) osobný odber - po prijatí celkovej sumy predfaktúry na účte predávajúceho bude kupujúci informovaný o možnosti vyzdvihnutia objednaného tovaru

b) dodanie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti - po prijatí platby celkovej sumy predfaktúry vrátane dohodnutej výšky prepravného a balného bude kupujúcemu zaslaný objednaný tovar spolu s originálom faktúry. Predávajúci potvrdí kupujúcemu zaslanie objednaného tovaru.


Tovar na objednávku:
vyžaduje sa platba prostredníctvom predfaktúry

Platobné údaje:
Názov banky: Slovesnká sporiteľňa a.s.
Číslo účtu: 5039295830/0900
Variabilný symbol: číslo predfaktúry

IBAN: SK9509000000005039295830
SWIFT/BIC: GIBASKBX

Upozornenie: v prípade bankového prevodu platby zo zahraničia znáša všetky náklady na realizáciu prevodu kupujúci.
„OUR“ - všetky poplatky spojené so zabezpečením prevodu (banky platiteľa, banky príjemcu, ostatných korešpondenčných bánk) znáša kupujúci - platiteľ

Ceny prepravných nákladov:

Kuriér GEIS Slovensko:
Prepravné do 5kg: 3,30 €
Prepravné do 10kg: 5,- €
Dobierka: 1,- €

Osobný odber v Žiline:
Manipulačný poplatok: 1,- €

Pri zmene váhy a ceny poštovného bude zákazník kontaktovaný telefonicky a mailom.

V PRÍPADE OTÁZOK KONTAKTUJTE PREDÁVAJÚCEHO:
obchod@hacom.sk alebo telefonicky počas pracovných dňoch 8:00-17:00hod.

Odber noviniek
Cetelem
Nákup na splátky - cetelem
Partneri
Hp
Eset

Skylink

Freesat

Plustelka

Jablotron