Kontakt: 0948 979 979

40.000 produktov ihneď k odoslaniu

O nás

Spoločnosť Hacom.sk vznikla v roku 2009 na základe požiadaviek trhu po kvalitnom servise a starostlivosti v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Od roku 2009 sa snažíme pomáhať domácnostiam, ako aj malým a stredným firmám.

Náš korektný a kvalitný prístup oceňujú hlavne spoločnosti, ktoré využívajú svoje zariadenia na podnikanie rovnako aj domácnosti. Výhodou spolupráce pre klienta je, že servis zabezpečujeme priamo u neho a všetku zodpovednosť preberáme my.

Cieľom našej spoločnosti je rozširovať svoje pôsobenie na základe spokojnosti a referencií našich klientov.

  • Naším cieľom a filozofiou je, aby zákazník bol maximálne spokojný s našou službou, tovarom a vytváranie dlhodobej spolupráce s ním.
  • Zákazník je spokojný vtedy, pokiaľ mu jeho zariadenie bezchybne funguje, preto sa snažíme hlavne ponúkať dlhodobo overených výrobcov. Rovnako je spokojný vtedy, keď v prípade poruchy sa postaráme o bezproblémové vyriešenie jeho požiadavky, prípadne reklamácie.
  • Na to aby sme dokázali byť dlhodobým partnerom naším zákazníkom, snažíme sa vytvárať nadštandardné vzťahy a vždy vykonávať našu prácu k jeho spokojnosti.
Odber noviniek
Cetelem
Nákup na splátky - cetelem
Partneri
Hp
Eset

Skylink

Freesat

Plustelka

Jablotron